30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Zainteresowany marką Vitberg? Kliknij tu

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena autora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, że już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu do relaksacji poprawiło również sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i niwelacji napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu zestawów masujących marki Vitberg ważna jest regularność sesji, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest także wysoka jakość wykonania, jego estetyka, łatwość instalacji oraz to, że jest to produkt polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem pełnego zestawu (lub tylko poszczególnych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]