„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Skieruj się na portal.abczdrowie.pl, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli chcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do własnych potrzeb, konieczne jest zakup modułu: Nogi, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Szyja. Przy użyciu tych modułów można skutecznie zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]