Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

Zleć aktualizację WordPress na http://tinyurl.com/yd2jdo2n.

WordPress, opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych systemów zarządzania treścią. Z uwagi na fakt, że jest szybki i łatwo można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, stosuje się go współcześnie do tworzenia sklepów internetowych oraz skomplikowanych stron. Jednak ten CMS bywa przyczyną nieprzyjemnych niespodzianek, toteż istotną i potrzebną usługą jest aktualizowanie WordPressa.

Z jakiego powodu zaleca się powierzyć opiekę nad stroną internetową specjaliście?

Podstawą bezpieczeństwa strony jest z pewnością aktualizowanie jej do aktualnej wersji systemu zarządzania treścią. Nieraz jednakże firmy po uruchomieniu strony zaniedbują regularną instalację kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na infekcję przez malware czy ataki cyberprzestępców. Ponadto, pomimo że WordPress jest całkiem prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niespodziewanymi trudnościami z właściwym działaniem strony czy sklepu. Tym samym konieczne jest, by czynność tę realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału IT, warto polecić aktualizowanie WordPressa znawcy.

Opieka techniczna nad stroną internetową – usługa dla blogerów oraz dużych i małych przedsiębiorstw

Usługa utrzymania WordPressa to oferta adresowana głównie do odbiorców biznesowych, zarówno dużych jak i małych podmiotów, którzy troszczą się o poprawne i nieustanne funkcjonowanie ich strony oraz zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest też freelancerom i blogerom utrzymującym własne strony www. W elementarnym pakiecie usługi znajduje się pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji WordPressa i eliminacja następstw ataków. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są też przeróżnego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]