Architekt – Bartłomiej Sitarski

Zajrzyj tu, aby skorzystać z porad dobrego architekta Kraków.

Decyzje podjęte na pierwszym etapie wznoszenia domu decydują o tym, czy spełni nasze oczekiwania. Z tego powodu należy dobrze zastanowić się nad każdym aspektem i, kiedy nie mamy wystarczających umiejętności, każdy wybór skonsultować ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozmieścić wszystkie pokoje oraz ułatwi dostosowanie domu do naszych oczekiwań. Z jakich powodów warto skorzystać z usług sprawdzonego architekta?

Z architektem łatwiej wybierzesz materiały

Potencjalni posiadacze domu mogą mieć problemy z wyborem materiałów, z jakich obiekt zostanie będzie wzniesiony. A ta decyzja jest niezwykle ważna, bowiem mają one ogromne znaczenie dla wygodę domu. Z tego powodu należy wcześniej skonsultować to z architektem i mieć gwarancję, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Nie potrafisz się zdecydować? Zrobi to za ciebie architekt

Dom w starym stylu lub może któraś z nowocześniejszych propozycji? Niski czy wielokondygnacyjny? Podobnych pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu takich problemów pomoże nikt inny, jak architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z gotowych projektów albo zrobić go według zgłaszanych przez nas uwag.

Spotkaj się z architektem i uzgodnij wszystkie sprawy

Przed rozmową z architektem, dobrze zastanówmy się nad swoimi oczekiwaniami. Należy również wtedy wiedzieć, jak duże fundusze posiadamy – architekt będzie mógł doradzić nam najlepsze rozwiązanie – oraz skompletować najważniejsze dokumenty posesji.

Kontakt:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]