Atuty rolet zaciemniających

Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia lub roleta dzień noc zaciemniająca będzie najlepszym wyborem? Czy zawsze warto postawić na pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Atutów tychże produktów jest wiele, a możliwość kontroli wpadających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną pozytywną właściwością. W przypadku rolet dzień noc nie jest możliwe całkowite zaciemnienie, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki typ najlepiej zda egzamin w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz odpowiedź.

Plusy rolet dzień noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Totalna kontrola nad ilością promieni słonecznych docierających do wnętrza to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc dysponują szeregiem wspólnych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to możliwość montażu tych rolet zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych. Wspominając o montażu – jest on banalnie prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać śrub i gwoździ ani wiercenia. Każdy poradzi sobie z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub dzień noc.
Duża ilość opcji kolorystycznych w ofercie sprawia, iż produkty te będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc dostępne są również w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów tkanin w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą stać się elementem dekorującym pokój.

Rolety 100% zaciemnienia w Warszawie, Krakowie i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wytwarzane przez wielu wiodących producentów i marek. Podczas zakupów rekomendujemy wybrać rodzimą firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Trójmiasto, Kraków lub Warszawa to liderzy produkcji i dystrybucji takiego asortymentu. Na żądanie klienta istnieje też opcja spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie mających standardowego wymiaru.