BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

Poznaj ofertę producenta mebli biurowych w Poznaniu.

Dawno już nie ma prawa bytu przeświadczenie, iż jedyną rolą mebli biurowych jest ich użyteczność. Współcześnie projektując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej dążymy do tego, aby meble które w nim umieścimy charakteryzowały się także przyjemnym dla oka wzornictwem i ergonomią. Meble spełniające wszystkie te cechy znajdują się w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od czterdziestu lat tworzy najwyższej jakości meble biurowe dla polskich jak i zagranicznych odbiorców.

Rola nowoczesnych mebli biurowych

Co odróżnia nowoczesne meble biurowe? To w pierwszej kolejności meble, które całościowo odpowiadają na potrzeby użytkownika. Pozwalają one na znakomitą organizację tasków stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Jednocześnie znamionuje je najwyższa trwałość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat również przy ich niezmiernie intensywnym użytkowaniu. Taki poziom niezawodności mebli możliwy jest jedynie przy stosowaniu przez producenta najwyższych standardów produkcji, w tym w zastosowaniu odpowiednich surowców, choć nie małą rolę ma tu drobiazgowo przemyślany design każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych to połączenie piękna z ergonomią. W końcu mebel stanowiący najważniejszą część przyjaznej przestrzeni biura musi mieć opcję dopasowania go do rozmaitych stylów pracy użytkowników, jednak nie może w tym samym czasie niszczyć stylistyki otoczenia. W biurze każdego dnia pozostaje się przez 8 godzin, a im bardziej komfortowo w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym większa staje się skuteczność jego pracy. Ponad to, wygląd biura jest w zasadzie wizytówką firmy, która wiele może o niej przekazać potencjalnemu partnerowi na długo przed zdecydowaniem się na współpracę.

Co oferuje poznański producent mebli biurowych?

Poznańska Fabryka mebli BALMA S.A. w swoim portfolio mebli ma właściwie wszystko co nieodzowne do wyposażenia biura. Oprócz tradycyjnego wyposażenia jak kontenery, stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem i biurka, u tego producenta mebli biurowych można złożyć zamówienie na także ścianki i parawany dzielące przestrzeń pracy na indywidualne stanowiska, lady recepcyjne, taborety czy hokery z tapicerowanymi siedziskami, jak również kwietniki wpisujące się w estetykę nowoczesnego biura. Znaczącą częścią oferty BALMA S.A. są praktyczne biurka i stoły z opcją dostosowania wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik szybko może zmienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, a w efekcie obniżyć ryzyko dokuczliwego ból pleców.

Kontakt:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]