balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – niecodzienny upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny podarunek dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin lub zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe baniaki na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]