Vitberg opinie, Vitberg

Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, może wyraźnie podnieść komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, nóg czy szyi. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z modułu bazowego (niezbędnego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Urządzenie złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]