Catering kanapkowy – idealny na przyjęcia i spotkania w większym gronie

Pełna oferta przekąsek cateringowych znajduje się w tym miejscu.

Urządzenie nawet dużego przyjęcia nie jest kłopotliwe, jeśli mamy wiele wolnego czasu na kupowanie potrzebnych produktów, jak również następnie własnoręczne przygotowanie z nich pysznych przysmaków dla gości zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie oznacza to też, iż trzeba zaniechać celebracji istotnego jubileuszu. W takiej sytuacji zalecamy skorzystać z oferty cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – umożliw gościom prowadzić swobodną rozmowę

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to oferta skierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, jednakże zamawiają ją coraz częściej także osoby prywatne oraz różnorodne stowarzyszenia planujące eleganckie spotkania. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w dania z gatunku finger food, innymi słowy nieduże przekąski, które da się spożyć stojąc i nie używając widelca. Perfekcyjny finger food nie wymaga nawet wykorzystania talerza – to porcja na “jeden kęs”. Finger food to przeważnie tartoletki owocowe i warzywne, koreczki czy też sandwicze. Ta odmiana cateringu doskonale sprawdza się na imprezach, podczas których zależy nam na szerokiej interakcji zaproszonych osób. Pozwala on na uczestniczenie w nieskrępowanych pogawędkach, a przy tym nie sprowadza interakcji wyłącznie do gości usadzonych przy konkretnym stoliku.

Catering kanapkowy – najlepsza opcja dla eventów urządzanych w mniejszych salach

Zlecenie organizacji cateringu z przekąskami zewnętrznemu podmiotowi ma kilka zalet, które docenią zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim tym sposobem rozwiązuje się kwestia związany z rozstawieniem stolików i stresu z usadzaniem uczestników imprezy. Dania oraz chłodne i gorące napoje ułożone są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Ułatwia to organizację eventów zwłaszcza w niedużych aulach, w których użycie wystarczającej liczby stolików byłoby kłopotliwe. Catering finger food mimowolnie powoduje także, iż bankiet ma mniej formalny, bardziej wyluzowany klimat. Wypada zaznaczyć, iż menu z małych przekąsek jest statystycznie tańsze niż eleganckie obiady, a zarazem zapewnia większą swobodę dostosowania ich do tendencji żywieniowych gości uroczystości. Co najważniejsze, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to często bywało główną przeszkodą przy planowaniu imprez w siedzibach firm.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]