Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Poznaj więcej szczegółów o cateringu na wesela na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, będące na ogół ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak wesela, chrzciny czy komunie, od lat nie są już urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższych krewnych i znajomych. Dziś są to przyjęcia, w których uczestniczy często ponad sto osób. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę wymyślić menu, a potem przygotować oraz dostarczyć dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli świętowanie planowane jest na wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć spory popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wybierz wykwalifikowanych kelnerów i kucharzy

Urządzanie imprezy weselnej to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na dobór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność zamówienia wystarczającej ilości napojów oraz zakąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co najważniejsze – przygotowanie gorących dań, które urzekną gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na zabawie weselnej powinien mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, iż stoliki będą poprawnie nakryte i cudownie przystrojone, dania będą wyborne i ładnie skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy profesjonalnie będzie serwować biesiadnikom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kucharzy, kelnerów oraz managerów, gotowych na obsługę imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Catering weselny – dania pasujące do charakteru przyjęcia

Wesela rządzą się własnymi regułami, nie tylko w kwestii atrakcji dla uczestników, lecz także i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe przeważnie mają ułożoną wstępnie listę sugerowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów odpowiadających charakterowi wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub uzyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient może więc osobiście skomponować menu z zaproponowanych potraw. Powinno się jednak zaakcentować, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe sugestie i częstokroć na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia niecodziennych zestawów dań.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]