Celebrytki – biżuteria gwiazd dostępna dla wszystkich kobiet

Kup celebrytkę

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje powoduje, iż każdy łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a zatem mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują portfelem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie również z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, kółeczko pełne lub z otworem, gwiazda, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności oraz niepokorności.
Wielką zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]