Chcesz gotować jak szef kuchni? Dołącz do warsztatów kulinarnych

Szukasz bezkonkurencyjnej oferty warsztatów kulinarnych Kraków? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na http://bit.ly/2Vnqu2U

Uczestnictwo w warsztacie kulinarnym to prosta droga do zdobycia nowych umiejętności – nauczenie się podstaw gotowania, poznanie tajników różnych receptur oraz właściwych praktyk produkcyjnych. Do kogo adresowana jest usługa? Dlaczego warto skorzystać z kursu kulinarnego?

Warsztat kulinarny – nie tylko dla amatorów

Zdolności gotowania nie zyskuje się w kilka miesięcy – mistrz kulinarny przeznacza wiele lat na nauczenie się skomplikowanych przepisów oraz pogłębienie swoich kwalifikacji. Jeżeli chcesz pójść w ślady najlepszych, zapisz się na warsztaty kulinarne i ucz się od doświadczonych kucharzy, którzy opanowali arkana sztuki kulinarnej, a teraz dzielą się nimi z nowymi adeptami. Propozycja skierowana jest do przeróżnych odbiorców – zarówno do amatorów, którzy zaledwie rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem, jak i do osób, które chcą poszerzać posiadane już umiejętności. Kursy kulinarne zapewniają spore zróżnicowanie tematyczne – można wziąć udział w szkoleniu z kuchni włoskiej, doskonalić receptury deserów, ciast i innych wyrobów cukierniczych, poznawać przepisy wegetariańskie, a także uczyć się smażyć smakowite steki wołowe.

Praktyka i teoria – w jaki sposób przebiegają warsztaty kulinarne?

W jaki sposób prowadzony jest kurs? Warsztaty kulinarne składają się z dwóch części – szkolenia teoretycznego i praktycznego. Etap praktyczny jest w całości dedykowany opanowaniu przygotowania wybranych specjałów, a wprowadzenie teoretyczne służy objaśnieniu podstaw. Kursanci wszystkie dania przygotowują osobiście, uczą się również ozdabiania potraw na talerzu, a wszystko nadzorują szefowie kuchni. Chcesz pozyskać nowe umiejętności kucharskie i częstować swoich gości zachwycającymi potrawami? Jeżeli interesują Cię kursy kulinarne prowadzone z naciskiem na praktykę, skorzystaj z warsztatów oferowanych przez profesjonalnych kucharzy, którzy mają szerokie doświadczenie zawodowe.

Kontakt:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]