Chcesz zamówić wyśmienite wino online? Sprawdź ofertę sklepu Winnica

Sklep z winem Kraków - tu zakupy na pewno będą udane!

Wino to popularny kompan eleganckich kolacji, przyjęć okolicznościowych i firmowych eventów. Jest tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a paleta aromatów, smaków i zróżnicowanie cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest bodaj największa pośród świata alkoholi.

Potrzebujesz wina o nietuzinkowym aromacie? Kup je w sklepie z winem!

Kupując wino dla siebie lub przygotowując jakieś przyjęcie na ogół sięgamy po trunki dostępne w osiedlowym markecie. Dostaniemy tam pospolite wina w przystępnej cenie, jednakże rzadko znajdziemy tam trunków o niepowtarzalnym smaku. Na dodatek często podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się jedynie o informacje na etykiecie, bowiem kadra sklepu zwykle nie posiada wystarczającej wiedzy, żeby rzetelnie pomóc w wyborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na optymalnym doborze wina pod konkretny posiłek albo które pragną próbować nowych, ciekawych aromatów wina, powinni więc skorzystać z doświadczenia i pasji pracowników sklepów ukierunkowanych wyłącznie na sprzedaż wina.

Sklep z winem online – zamów wino przez internet

Sklep z winem Winnica w Krakowie sprzedaje nie tylko starannie wybrane wino z każdego zakątka świata (np. z Portugalii czy ze Słowacji, ale również cydry, nalewki i miody pitne oraz ręcznie robione tabliczki czekolady. W asortymencie sklepu znajdują się także wina Bag in Box o pojemności do 10 litrów, które świetnie nadają się na imprezy z większą ilością uczestników i których zaletą jest dobry stosunek jego kosztu do objętości oraz jakości trunku. Winnica sama importuje wina, więc oferowane są tu alkohole nie spotykane zazwyczaj na polskim rynku. Winnica prowadzi także szkolenia i degustacje, a na szczególne zamówienie wyszukuje i ściąga do kraju perfekcyjne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można kupić wino online, jak również skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu komuś bliskiemu prezentu z winem.

Kontakt:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]