Co jest najważniejsze w projektowaniu stron internetowych?

Jedyna w swoim rodzaju oferta tworzenia stron www Kraków

Wygoda stron internetowych bierze się w szczególności z ich projektów. Projektując witryny internetowe należy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale też przyzwyczajeniach użytkowników – jeżeli nawigacja po stronie będzie dla nich przyczyną trudności, szybko wejdą na drugą witrynę lub zdecydują się na towary konkurencji. Żeby zatem witryna przyniosła nam spodziewane zyski, warto zatroszczyć się o to, by była właściwie zaplanowana. Jak jednak prezentuje się właściwie stworzona strona? Jak zadbać, by użytkownicy nie wyłączyli jej za szybko?

Reguły projektowania stron internetowych

Główną zasadą, jaką powinniśmy sugerować się projektując witryny internetowe jest odznaczenie najważniejszych elementów serwisu – przyciągną wówczas wzrok użytkownika oraz nakłonią go do akcji. Prosto osiągnąć to można dzięki wykorzystaniu zdecydowanych odcieni, pamiętając jednak o tym, by tony bilansowały się na stronie. Ważne jest również to, by najważniejsze części witryny osadzić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to kwestia rozwiązań od lat obowiązujących w internecie.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo się domyślić, stworzenie dobrej strony internetowej nie jest łatwe. W razie strony komercyjnej nietrafionym pomysłem będzie zatem samodzielne jej zaprojektowanie. By zyskać pewność, że witryna będzie generować zyski, warto powierzyć to specjalistom – zwłaszcza agencji specjalizującej się tak w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]