Co można zlecić firmie detektywistycznej?

Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, odszukać cenne informacje na temat pracowników, jak również rodziny. Profesjonalna agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. wierności partnera, zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków i sposobu opieki nad dzieckiem czy ustalenie źródeł dochodu. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych informacji jest bez wątpienia prostsze.

Kto często korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Do firm detektywistycznych często zgłaszają się osoby chcące dowieść niewierności żony lub męża i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług świadczonych przez doświadczone biura detektywistyczne sprawia, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, które chcą zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala w szybki i efektywny sposób zdobyć niezbędne informacje. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, aparaty czy kamery. Ich pracownicy mają dodatkowo praktykę w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w przypadku rozprawy sądowej.