Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Zobacz, gdzie zamówić czapraki dla koni, wejdź na horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które dają koniowi wygodę, a równocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów wyśmienicie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli chcesz zainwestować w wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem, uszyte z bawełny bądź wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni. Przemyślana konstrukcja gwarantuje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły komfort jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również wyróżniają się wizualnie. Artykuły te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]