Czym jest księgowość

Szukasz dobrej oferty księgowości Katowice? Nie zwlekaj! Wystarczy kliknąć w to miejsce

Bardzo istotnym filarem działalności gospodarczej jest księgowość. Troszczy się on o poprawne sporządzanie dokumentów, płacenie składek, rachunki całego przedsiębiorstwa. Sprawdźmy czy warto zaangażować specjalistę na samodzielną posadę, czy może posiłkować się pomocą tzw. sieciowego biura rozliczeń?

Zadbaj o najlepszą księgowość

Kiedy dopiero rozpoczynamy biznes, warto zdecydować się na ofertę zewnętrznego biura. Takie przedsiębiorstwa pomogą nawet rozkręcić działalność, czy pozyskać dofinansowanie z funduszy unijnych oraz urzędu pracy. Prowadzą one księgi przychodów i rozchodów, wykazy VAT, wykonują sprawozdania finansowe, a także dbają o sprawy rozliczania składek. Powierzenie finansów naszego przedsiębiorstwa firmom zewnętrznym opłaca się również z pragmatycznego punktu widzenia – jest lepsze cenowo niż zaangażowanie księgowej.

Księgowość – jakie rodzaje firm funkcjonują na rynku

Podczas gdy tego rodzaju podmioty zapewniają reprezentację przed ZUS, my możemy skoncentrować się na prowadzeniu interesu. Na rynku funkcjonują rodzinne biura rachunkowe oraz duże korporacje, działające w całym kraju, oferujące księgowość zarówno w Katowicach, Gdańsku, Łodzi oraz w mniejszych miastach. Warto oddać biznes w ręce niezawodnej firmie, polecanej przez innych klientów. To zapewnia, że nasze finanse są nadzorowane poprawnie i zgodne z aktualnymi normami.

Kontakt:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]