Długie kolczyki pasują do różnych typów urody

Dowiedz się, gdzie nabyć kolczyki długie, wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/dlugie

Gustowna biżuteria świetnie akcentuje prawdziwy urok wszystkich kobiet i sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach – można ją założyć do pracy, romantyczną kolację we dwoje lub na wielkie bale. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – pałeczki, cienkie łańcuszki i listki

Długie kolczyki współgrają z różnymi rodzajami urody – mogą je zakładać kobiety o krągłej twarzy, jak i te z silnie uwydatnionymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od rezultatu, jaki pragniemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki o długości co najmniej 2 cm cudownie wyszczuplają szyję oraz wysmuklają twarz, a specjalne ku temu właściwości posiadają wzory kolczyków o podłużnym i wąskim kształcie, np. w postaci listków bądź pałeczek. Popularne są także wiszące kolczyki w formie lekkich łańcuszków, które są subtelnym akcentem, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji oraz bajecznie wyglądają na uszach. Dzięki należycie dopasowanej biżuterii całe ciało nabiera wrażenia lekkości i staje się optycznie smuklejsze. Długie kolczyki mogą także przybrać kształt kółeczek – te modele nie wydłużają szyi, ani nie uwydatniają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, którym zależy na uzyskaniu łagodniejszego wydźwięku stylizacji.

Kiedy możemy nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują zarówno na co dzień i od święta. Będą znakomitym uzupełnieniem wieczorowej sukienki, założonej na przykład na Sylwestra, zabawę szkolną albo wesele. Wyraziste kolczyki srebrne z lazurowymi cyrkoniami zaakcentują niebieski kolor oczu, a pozłacane pałki będą rewelacyjnie współgrać z innymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki w formie listków – są niezobowiązujące oraz idealnie uwydatniają styl casual. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zniewalający blask na pewno zachwyci partnera. Dobrym pomysłem na biżuterię do pracy są długie kolczyki srebrne z perłami – to znak ponadczasowej elegancji.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]