biżuteria srebrna, srebrna biżuteria sklep internetowy

Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Jest z ludźmi od tysiącleci i pomimo pojawienia się różnych nowych projektów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest pewnego typu dekoracją człowieka i umożliwia oddanie własnego ja. Nic więc dziwnego, że biżuterię tak samo często zakładają kobiety oraz panowie, maluchy oraz ich rodzice, osoby z różnych grup społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Czemu warto postawić na srebrną biżuterię?

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, że jej stosowanie daje szansę uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć również o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma wiele lat, jednak powinniśmy odpowiednio je pielęgnować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona zarysować czy uszkodzić w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z miękką wyściółką – unikniemy tak uszkodzeń.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]