Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Szukasz fachowego doradztwa w tym temacie? Skontaktuj się z architektem wnętrz Kraków

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je idealnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają zazwyczaj trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj konieczny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje także pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]