Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Jeśli chcesz kupić etykiety na wódkę, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej źródła najczęściej wręczanym i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, imieniny lub ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na weselu alkohole nie tylko stoją na stołach, ale także przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem na koniec zabawy. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednakże takie butelki z alkoholem mogą również stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę weselną, lokując na nich informację o wyrazy podziękowania, imionach nowożeńców lub dacie i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można nabyć w różnych wzorach i odcieniach, dlatego bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji nowożeńców. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko przy okazji ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu urodzinowym.

Spersonalizowane etykiety na butelki – oznaczaj własne alkohole

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można oznaczać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli robisz swoje nalewki, wina czy soki, a później dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne pospolitej butelki. Ponadto flaszki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]