Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Niezbędne wiadomości w temacie automatycznej windykacji. Przekonaj się!

Prowadzący własne firmy stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas tracony na wykonywanie części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych firm, ale także i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, nadzwyczaj potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie natrafiają na problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Zastanawiasz się czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, toteż doskonale sprawdzi się w szkołach językowych bądź niepublicznych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]