drukarka 3d kraków, sklep z drukarkami 3d

Gdzie kupić najlepsze profesjonalne drukarki 3D?

CadXpert jest jednym z wiodących na rodzimym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma narzędzia do druku przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Kolejnym filarem są usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D i projektowanie 3D, a także możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: FDM, SLA i PolyJet, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach FDM, PolyJet, SLA, SLS oraz DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, a także wyłączny dystrybutor drukarek 3D MakerBots oraz sprzętu firmy Formlabs. Posiada największą w Polsce ofertę przyrządów do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D. Prócz tego CadXpert posiadaszeroką ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym również tworzywa specjalistyczne, takie jak: Ultem 1010, Nylon 12 CF oraz pozostałe (biokompatybilne, dentystyczne, inżynieryjne, elastyczne itd.). Oprócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D specjalistyczne oraz na biurko

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do profesjonalistów, przedsiębiorców i przedstawicieli rozmaitych sektorów (sprzęt firmy Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep online, udostępnia także showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto potrzebuje skonsultować z profesjonalistami możliwości technologiczne konkretnego sprzętu z oferty sklepu, swój projekt czy jest po prostu zaciekawiony procedurą wydruku 3D, powinien zajrzeć do krakowskiego punktu. CadXpert gwarantuje także szeroką obsługę posprzedażową: opiekę serwisową i pogwarancyjną, przeszkolenie pracowników w obsłudze zakupionych drukarek 3D czy wsparcie merytoryczne oraz techniczne.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych korporacji

Jakie są ceny urządzeń do druku przestrzennego – skanerów i drukarek 3D? Nawet mała lub średniej wielkości firma może zakupić profesjonalny skaner czy drukarkę 3D. Inwestycja w profesjonalny sprzęt do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w obrębie branż, jak między innymi motoryzacja, stomatologia, medycyna czy odlewnictwo, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla budżetu firmy.
Rynek narzędzi do drukowania przestrzennego dynamicznie ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się nowatorskie technologie oraz możliwości, na które niegdyś było stać tylko ogromne korporacje. Współcześnie – dzięki spadkowi cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają również niewielkie firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Z roku na roku spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do drukowania przestrzennego są nieprzerwanie udoskonalane i modyfikowane. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć można obniżenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Kontakt:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]