Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Co powinieneś wiedzieć o Renault części Kraków?

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, silnika, nadwozia oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]