słoik z kranikiem, słój z kranikiem

Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Wielką popularnością cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają duże objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on używany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania oranżad, soków, kompotów i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]