kufry motocyklowe

Jakie kufry do motocykla?

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – pewno notorycznie musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motor. Jednak który kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – odmiany / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo lub ewentualnie od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się kupna, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i wybrać taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba typy, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motor, zwróć uwagę nie tylko na cechy produktu, jednakowoż też na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, jaka na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Kontakt:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]