Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Znajdź srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej wybieranych przez Polki elementów. Są idealne na każdą sytuację – wyjątkowo uroczystą i mniej formalną. Sprawdźmy co powoduje, że są tak chętnie kupowane i w jakich sklepach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jaki wzór kupić

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych rodzajach. Najpopularniejsze są subtelne sztyfty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są dyskretne, jak również szykowne. Równie często kupowane są wiszące dodatki, które cudownie podkreślają szyję. Sprzedawane jako ozdobione naturalnymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko dzieje się w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Kupując kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz sposób ich produkcji – najbardziej niebanalne uzyskano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się doskonale, należy dobrze je pielęgnować i systematycznie eliminować śniedź. Powinno się odkurzać je regularnie suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne specyfiki nabłyszczające, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki chować w zamkniętych pokrowcach. Nie polecamy natomiast domowych sposobów polerowania, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie substancje niezwykle niszczą miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują szybką dostawę i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to niezwykły komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane kobiety.