Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

W tym miejscu uzyskasz pomoc jubilera Kraków.

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy także nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Dziś bardzo chętnie wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci można wyszukać nieomal wszystko, wciąż wiele przedmiotów powinno się nabywać w sklepach stacjonarnych. Pośród nich jest biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Kupno złotego naszyjnika, pierścionka lub broszki wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Zatem, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli zamierzamy kupić pierścionek zaręczynowy albo obrączki, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na palcu. Jeżeli zaś znajdziemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za ciasny lub za luźny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do właściwego obwodu ewentualnie sporządzi nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej porady złotnika. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, wskaże popularne nurty we wzornictwie, pomoże nam dobrać właściwy kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji chrztu, imienin czy ślubu.

Jakie usługi świadczy oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale także świadczą dodatkowe usługi. Naprawa popsutej biżuterii jest główną z nich. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek lub wypadł kryształek z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Przerobi także obwód sygnetu, jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał inny obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na zawieszce lub pierścionku gratulacje, datę, podziękowania albo inną ważną dla nas treść. Z kolei jeśli pragniemy podarować komuś wyjątkowy prezent, ewentualnie mamy własny pomysł na sygnet czy też naszyjnik, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w domu posiadamy zbędną lub niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Kontakt:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]