Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Zleć pozycjonowanie stron www Kraków.

Popularność internetu oraz wygoda użycia go do wyszukania potrzebnych towarów i usług spowodowała, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie znaczy, że potencjalni klienci do nas trafią – ważna jest wszak widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, funkcjonujących wyłącznie na określonym obszarze czy też nawet w jednej miejscowości, na przykład w Warszawie czy też w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – zaprezentuj swoje usługi ewentualnym odbiorcom

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów bądź usług korzystają najczęściej z fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę danego miasta, przykładowo “sklep rtv kraków”, “hotel kraków” lub “masażysta kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty potencjalnym klientom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż działania SEO ukierunkowane są na przyrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron internetowych oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad dekady. W trakcie tych lat świetnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i tym samym zdobyć nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, link building oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać na bieżąco efekty pozycjonowania.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]