Komfort i bezpieczeństwo domowników – drzwi drewniane od producenta Oknostol

Producent drzwi drewnianych - sprawdź co może Ci zaproponować.

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się 15-letnią praktyką w produkcji różnego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Lata funkcjonowania na rynku sprawiło, że jej fachowcy zapewniają konsumentom najlepszą jakość usług i dostarczanych produktów. Okna przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale również wysoka funkcjonalność, będące wynikiem zastosowania w trakcie ich produkcji nowoczesnych technologii. Poza oknami Oknostol oferuje również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji i montażu modułów stolarki otworowej pracownikami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie czterech wartości: absolutnego bezpieczeństwa produktów, całkowitego komfortu ich użytkowania, wysokiej jakości, jak również zadowolenia klienta.

Czym wyróżniają się wyroby producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się dużą dbałością o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar oferowane przez tę firmę to świetne rozwiązanie dla konsumentówposzukujących nietypowych, ale w pełni funkcjonalnych oraz trwałych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoką wygodę – efektywnie tłumią zewnętrzne hałasy oraz stanowią znakomitą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko zimą, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym są one wyposażone w bardzo dobre zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość dopełnia ich niestereotypowa, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, gdyż wytwarzane są zawsze z surowców najwyższej jakości.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne konsultacje

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć także w obszarze kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy postanowili skorzystać z usług Oknostol mogą liczyć na darmowe doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi oraz pomiar w domu, dzięki któremu zamontowanie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych wytworzonych zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, znakomicie dostosowanych do konkretnych wyobrażeń. Odnosić się to nie tylko rodzaju wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale także ich szerokości.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]