kontener otwarty, kontenery budowlane

Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontener budowlany – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć używane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Kontakt:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]