Kraków Airport Taxi – najwyższe standardy w transporcie

Na najważniejszych lotniskach złapanie taksówki może stać się sporym wyzwaniem. O ile zwiedzający czy tutejsi z konkretnego miasta z pewnością sobie poradzą, to przedsiębiorcy będą mieć duże kłopoty – ich obecność w danym miejscu jest zwykle wszak zaplanowana z dużą dokładnością. Dobrze zatem zawczasu pamiętać o transporcie do celu podróży. Przedsiębiorstwa oferujące takie usługi działają w wielu miastach z ważnymi portami lotniczymi – na przykład w stolicy, Katowicach bądź w Krakowie. Warto jednak dodać, że te firmy wyróżniają się nie tylko opcją zamówienia taksówki na wybraną porę – posiadają poza tym mnóstwo innych zalet. Dlaczego więc powinniśmy wybrać taksówkę Kraków Airport Taxi?

Czemu opłaca się wybrać Kraków Airport Taxi?

Atutem usługi Kraków Airport Taxi okazuje się również wygoda aut – przedsiębiorstwo ją proponująca wykorzystuje jedne najbardziej luksusowych wersji Mercedesa i innych wiodących marek samochodów. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż stawiając na tę formę przewozu nie musimy dzielić miejsca z obcymi ludźmi – samochód zarezerwowany jest tylko dla nas i partnera biznesowego. Powinniśmy nadmienić też o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mają możliwość podróżować nie tylko po stolicy Małopolski – dostępne będzie wszak zarezerwowanie trasy do innego miasta w regionie lub poza nim.

Kraków Airport Taxi – ile zapłacisz?

Trasy do popularnych Business Parków i biur firm, rozmieszczonych na terenie stolicy Małopolski, klientów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować sumy wyższej niż 100 PLN. Na nieco większe ceny musimy być gotowi, jeśli chcemy zamówić podróż do innego miasta leżącego w Małopolsce. Dla przykładu, podróż do Wieliczki do koszt od 80 do 120 zł – w zależności od tego, ile osób będzie wiezionych jednym kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd luksusowym samochodem do Oświęcimia lub Katowic wydamy w okolicach trzystu zł. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zapewnia luksusowe warunki na czas wyjazdu służbowego, które usatysfakcjonują każdego.