Marka Vitberg na przestrzeni lat – początki, rozwój, współczesność

Vitberg opinie. Zdobądź więcej informacji

Zobacz jak wygląda wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat para się produkcją sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojej fabryki na kanale YouTube.

Lata badań w poręcznym zestawie marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia osób chorujących na najróżniejsze schorzenia. Pełny zestaw jest złożony z 6 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki rozdzieleniu aparatu na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o szczegóły

Do produkcji urządzeń marki Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości dostarczane od rodzimych wytwórców. Obicie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. Podczas produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a potem dokładnie testowany przed wysyłką do kupującego.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]