Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Szukasz porady biura projektowego Kraków? Dobrze trafiłeś!

Biuro architektoniczne oferuje obszerne spektrum usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w wygodnym i funkcjonalnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt przygotowuje całościowy projekt obiektu, a w następnej kolejności aktywnie monitoruje postęp robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już istniejących domów.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektów?

Interesują Cię nieszablonowe, kreatywne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród innych domków w okolicy? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie ergonomiczny, a w tym samym czasie po prostu przytulny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe nurty architektoniczne, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domów jednorodzinnych i wnętrz mieszkalnych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. żłobki, biura, mieszkania pod wynajem i budynki rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może także opracować plan praktycznych i pojemnych garderób, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]