Monitorowany parking przy porcie lotniczym w Balicach

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz bez problemu dojechać na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia oferuje?

Parking w Balicach – zalety wynajęcia miejsca postojowego

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około 20 kilometrów, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się blisko lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking w Balicach – urządzenie rozruchowe i kompresor

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po dłuższych wojażach w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką przy kasie.