Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

Poszukujesz mydła w płynie? Odwiedź ten adres

Mydło dezynfekujące usuwa z powierzchni skóry zarazki i inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by sprostało oczekiwaniom różnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła dezynfekującego

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również kupowane są przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł gastronomiczny. W sklepach dostępne są różne typy mydeł – produkty w piance, w płynie, z pomocniczymi składnikami odżywczymi, dedykowane do mycia włosów, ciała lub skóry wrażliwej, mydła w butelkach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych zasobników, które gwarantują maksymalny stopień higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance będące środkiem nadzwyczaj ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2,5 tyś. doz mydła z 1000 ml opakowania. Mydło w piance skutecznie myje, dobrze rozprowadza się na skórze i łatwo spłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła dezynfekujące znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przebadane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych i innych składników alergicznych – można ich używać codziennie, bez obawy o podrażnienia. Wybrane produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel poświadczającym wysoką jakość i nadawanym środkom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w demontowalną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]