Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Dowiedz się więcej o shuttersach na https://skyshutters.pl

Urządzając pomieszczenia, na ogół nie przeznacza się dużo czasu na okna. Przeważnie wybiera się klasyczne rozwiązanie, to znaczy zasłony i firanki, które czasem łączone są dodatkowo z roletami. Jednak jest jeszcze jedno budujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – okiennice ozdobne typu shutters.

Na okna, ale też na drzwi garderoby – wykorzystanie okiennic wewnętrznych

Nadrzędną cechą shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych ruszają się, tym samym można bez trudu je ustawić w dowolnej pozycji, w zależności od potrzeb lokatorów. Wytwarza się je z płyt pilśniowych, polichlorku winylu (PCV), jak również z listw drewnianych. Shuttersy montuje się w głównej mierze na oknach, jakkolwiek równie dobrze sprawdzają się na drzwiach garderoby. Okiennice wewnętrzne shutters to co prawda element okna, który w naszym budownictwie widuje się wciąż okazjonalnie, ale większość z pewnością rozpoznaje je z telewizji lub kina, bowiem te okiennice są często używane na terenach z ciepłym klimatem, czyli w południowych Stanach USA i w Nowej Zelandii.

Dekoracyjne okiennice shutters – regulacja ustawienia lameli bez użycia linek

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko znakomicie wyglądają, ale mają także zastosowanie. Przy ich użyciu można kontrolować wykorzystanie padającego światła: latem powstrzymywać gromadzenie się ciepła w pokojach, a zimą – zatrzymać je na dłużej. Shuttersy świetnie komponują się z rozmaitymi stylami wnętrz i można założyć je na przeważającej większości okien. Wykonuje i instaluje się je na zlecenie, co powoduje, że są bez wątpienia droższym rozwiązaniem aniżeli przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom nader luksusowy wygląd, dzięki czemu wpływają na zwiększenie wartości posesji. Wypada dodatkowo zaakcentować, iż nachylenie lameli shuttersów jest regulowane bez pomocy łańcuszków, co właściciele psotnych zwierzaków lub rodzice małych dzieci, które rozerwać dyndające łańcuszki, uznają zapewne za duży atut.

Kontakt:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]