Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Więcej informacji o Vitberg opinie

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy ból ramion i szyi, uczucie obciążenia nóg oraz bóle kręgosłupa. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ruchu, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Elementy zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje plecy, biodra, nogi, szyję lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też relaksuje, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów albo wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]