Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Po więcej informacji o lotnisko Kraków parking długoterminowy kliknij tutaj

Jedziesz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie dla pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie czy pociągu.

Czemu warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy także darmowy dowóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online lub przez telefon – w mgnieniu oka i bez trudności, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) albo przelewem bankowym. Innym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]