Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o parking Balice tanio, znajdziesz na http://tinyurl.com/vm22tj5

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, lecz to generuje problem: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw samochód pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, , a pozostawione auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]