Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować dobre zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie ma zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się w czasie rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale też przed silnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega też kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, i całoroczne. Dobór właściwego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Nieskomplikowane w montażu oraz trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i zdołają przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a proste składanie oraz rozbiórka pawilonu powodują, iż poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają także ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.