Portal „INN:Poland” odwiedza siedzibę firmy Vitberg

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg? Skieruj się na innpoland.pl

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przybliżył ewolucję firmy, która zajęła się tematem wibroterapii ćwierć lat temu i odtąd z pozytywnym skutkiem ulepsza swoje produkty.

Aparaty firmy Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są przychylnie oceniane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być stosowane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak także przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie kraju, w których można wypróbować aparat i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego zestawu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]