Portal Napieraj.pl sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj tu

Co o terapii wibracjami myślą sportowcy? Czy rekomendują stosowanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm człowieka mają wibracje?

Zestawy firmy Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od wielulat wykorzystuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko amatorsko, również możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg łatwo można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wybierzemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Kręgosłup, Nogi lub Relaks) oraz intensywność drgań.

Zestaw marki Vitberg otrzymuje wiele pozytywnych opinii zarówno od lekarzy, sportowców wyczynowych oraz rehabilitantów, jak i prywatnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż moduły wibrujące pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]