Postaw na bezpieczeństwo – tabliczki informacyjne.

Tabliczki informacyjne znajdziesz na https://www.poniedzialek.pl/tabliczki-informacyjne-na-drzwi

Tabliczki informacyjne są wyjątkowo istotne w polskich miastach oraz wewnątrz pomieszczeń. Z reguły możemy nie doceniać ich roli, ale powodują one, że przestrzeń jest pełna ładu i harmonii, wzrasta także nasze bezpieczeństwo. Zobaczmy zatem jakiego rodzaju tabliczki informacyjne najczęściej spotykamy oraz dlaczego są tak istotne.

Tabliczki informacyjne – nie tylko na zewnątrz

Najczęściej występujące tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które ulokowano na obiektach biurowych, takich jak bloki, obiekty użyteczności publicznej, przedszkola, biura. Sprawiają, że szybko wyszukamy właściwe miejsce. Trzeba jednak zauważyć, że tabliczki informacyjne nie znajdują się tylko na murach bloków, gdyż bardzo często można je też zauważyć w środku. To bardzo duży zespół tabliczek, które zazwyczaj służą bezpieczeństwu i sygnalizują o zagrożeniach. Takie tabliczki ułatwiają odnalezienie właściwego pokoju lub urzędnika w wielkich budynkach – w urzędach w hallu wiszą tabliczki z określeniami referatów. Szukasz sekretarza czy wydziału księgowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to błyskawicznie. Tak samo istotne są tabliczki informacyjne z nazwiskami pracowników, które zlokalizowane są przy drzwiach. Nie zapominajmy, że tabliczki te mogą mieć wymienną treść.

Tabliczki informacyjne – tworzone z trwałych komponentów

Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie – tabliczki informacyjne są wszakże nakazywane przez odpowiednie przepisy. Znakują wyjścia ewakuacyjne, wyznaczają strefy dla niepełnosprawnych, informują o ważnych telefonach alarmowych. Istnieje powszechny obowiązek korzystania z tabliczek informacyjnych, funkcjonują także specjaliści do spraw BHP, którzy są wyznaczeni do ich montowania. Tabliczki informacyjne tworzone są z solidnych materiałów (takich jak PCV), niektóre rodzaje są fluorescencyjne i można je błyskawicznie zamontować.

Kontakt:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]