Profesjonalne sprzątanie grobów

Skieruj się tutaj, aby zlecić sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się wzięła?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać również osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również inne usługi, czyli montaż siedzeń lub pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności oraz poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które musimy zapłacić osobom opiekującym się pomnikami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – jeśli zlecamy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak zależy nam, by firma czyściła grób co cztery tygodnie, musimy pogodzić się z kosztem nawet czterystu złotych rocznie. Należy też zauważyć, że koszty uzależnione są także od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Kontakt:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]