Profesjonalne środki czyszczące

Znajdź profesjonalne środki czystości

By utrzymać czystość – tak w domu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i sprzedawców chemii przemysłowej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – eliminacja zabrudzeń każdego typu

Oferta profesjonalnych środków czystości skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie firm wytwarzających i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z rozmaitych powierzchni – także tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o eliminacji rzadkich zabrudzeń, między innymi ognisk pleśni, kamienia kotłowego, graffiti lub osadu z tłuszczów.

Chemia profesjonalna – ochrona powierzchni

Profesjonalne środki czystości umożliwiają także na pielęgnację oraz zabezpieczenie powierzchni szczególnie narażonych na wandalizm i szkodliwe oddziaływanie różnorodnych elementów. Znajdziemy pośród nich środki do zabezpieczenia metali przed korozją, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, a także środki chroniące przed graffiti. Warto dodać, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im piękny wygląd.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]