wirtualny spacer Gorlice, Kraków, Krynica Zdrój, wirtualny spacer 3D

Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa bądź nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer VR – zwiększ konkurencyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które układają się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do kolejnych miejsc nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery można umieszczać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy dodatkowe koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Czy opłaca się aktywować wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google i na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste technicznie. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie istotne – w rozsądnej cenie stworzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której możemy go użyć, by pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, np. gabinet dentystyczny bądź restaurację. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]