Remontujesz zabytek? Zaufaj producentowi okien drewnianych

Dowiedz się więcej o ofercie producenta okien Małopolska

Klasyczne okna drewniane są niebywale wytworne i odporne na uszkodzenia. Współgrają z każdą budowlą – od staroświeckich budynków po współczesne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i co stanowi o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – zainwestuj w okna produkowane przy użyciu innowacyjnych technologii

Okna drewniane są energooszczędne, ponieważ projektowane są z użyciem innowacyjnych metod. Producenci okien drewnianych świetnie je gruntują, a utrzymanie czystości jest bezproblemowe. Okna drewniane gwarantują świetne efekty estetyczne, mają zaokrąglone profile, tradycyjne rączki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna krajowego – na przykład modrzewia, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Naturalne gatunki w połączeniu z współczesnymi metodami powodują, że okna drewniane są tak popularne w Polsce.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych przeważnie oferuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia bezproblemowe zamykanie oraz funkcjonalność. Prawdziwe drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można poddawać je swobodnej obróbce. Oczywiście producent okien drewnianych tworzy również wytrzymałe drzwi, pasujące do szlacheckich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno jako materiał nietoksyczny jest całkowicie nieszkodliwe dla środowiska, sprawdza się przy renowacji wnętrz. Rekonstruując zabytek warto zatem wybrać szlachetne, solidne i gustowne elementy drewniane.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]