lokal na urodziny kraków

Sala na 18 urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę

Często z okazji różnych rocznic, imienin bądź urodzin nie organizujemy żadnych zabaw z przyjaciółmi i rodziną, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Lecz są takie kluczowe życiowe chwile, których odpowiednie celebrowanie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest niezaprzeczalnie pełnoletność, a więc tzw. “osiemnastka”.

Wybierasz lokal na 18 urodziny – wybierz taki z dużą salą taneczną

Wraz z nadejściem 18 urodzin następuje dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem nabywać i pić alkohol, brać udział w wyborach, może starać się o stanowiska urzędnicze czy założyć biznes. Jednakże kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych tematach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność urządzenia wielkiej imprezy z kolegami. Da się kolejny raz zrobić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się wiele różnić od innych? Oczywiście, że nie będzie. Więc lepszym wyjściem jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Nierzadko kilku przyjaciół postanawia zorganizować wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, ale przy tym pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących sporą salę taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni wyśmienite menu imprezowe. Chcesz się bawić na powietrzu? Wyszukaj lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim przestronny namiot i zorganizować grill.

Lokal na osiemnaste urodziny – dekoracja pomieszczenia także jest ważny!

Nie da się ukryć osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi ludzie nie stronią od napojów alkoholowych. Powinno się z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a wszak może ich być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Właściwa dekoracja sali także jest nadzwyczaj ważna, żeby zaproszeni całkiem zanurzyli się w klimacie imprezy. Należy więc zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o ozdobienie przestrzeni według podanych wytycznych oraz dobrze rozlokuje stoliki z napojami oraz posiłkami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej świetnie sprawdza się menu typu finger food, składające się z małych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostosuje menu nie tylko do charakteru imprezy, ale też do zasobności portfela oraz budżetu klienta.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]