Sala na przyjęcie okolicznościowe – wybierz najlepsze miejsce na imprezę

Zleć organizację przyjęć okolicznościowych.

Kiedy ktoś myśli o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Niemniej jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również komunie, chrzty czy zabawy z okazji 18-tych urodzin. Gdy lista gości jest bardzo długa, zwykle nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy najlepszym wyjściem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę na imprezę okolicznościowej?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. przyjęcie imieninowe albo osiemnastka, w której będą brać udział głównie dorośli, zaproszonym trzeba udostępnić nie tylko miejsce, w którym spożyją w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony przyjęcia, w których znaczną część uczestników mogą stanowić najmłodsi, a więc komunie bądź chrzciny, warto urządzić w miejscu, które oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znudzą się zbyt szybko uroczystością i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Dania serwowane gościom również powinno się dobrać do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po usługi firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o smakowite dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – zabawy okolicznościowe w dworskich salach i w plenerze

Wynajęcie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, jest dość proste, jednakże rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w nieomal dworskim stylu urządzane są tu komunie, chrzty i – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną albo kilka sal, w których bez trudu można podjąć łącznie do stu trzydziestu osób. A jeżeli przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia menu, poprzez rozłożenie oraz ozdobienie stolików, aż po profesjonalną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]